(044) 206-32-35                  Зв'язок з нами                   Контакти           

       

Шовкографія (шовкотрафаретний друк, прямий друк)

Ми пропонуємо шовкотрафаретний друк - це прямий друк фарбами на тканину.

Ми приймаємо замовлення для друку зображень як на Ваших власних виробах, так і на виробах і матеріалах, які можемо запропонувати Вам ми.

Друк на футболках, поло, толстовках і кепках.

Друк на футболках та кепках – універсальний та ефективний спосіб реклами в сучасному світі. Футболки з яскравими та оригінальними малюнками можуть бути як повсякденним одягом, одягом для співробітників, так і способом самовираження, яскравим рекламним матеріалом або гарним подарунком на будь-яке свято

Поло - це преміум варіант футболки. Класичний, корпоративний, святковий, клубний принт буде дуже до лиця цій продукції.
Реглани, толстовки, кенгурушки - це аутдор-одяг для таких пір року, як зима, рання весна та осінь.

Друк по тканині.

Друк можливий на різноманітному матеріалі: ситець, сумішеві та сумкові тканини, трикотаж, віскоза, велюр, махра та багато іншого

Друк на сумках.

Ще один супер-ефективний носій реклами - рекламні сумки, портфелі, рюкзаки. Особливою популярністю зараз користуються еко-сумки, які витісняють з повсякденного життя шкідливі поліетиленові пакети..

Екологічні сумки з нанесенням, як і футболки, є повсякденним атрибутом..

Корпоративні сумки, сувенірні сумки, пляжні та молодіжні сумки, дитячі рюкзаки та спортивні сумки – невід’ємна частина повсякденного гардеробу. І це ще не повний список.

Вибирайте, що Вам до смаку!

І звичайно ж, ми не забуваємо про сумки і портфелі для конференцій або фестивалів. Такі пам'ятні сумки є невід'ємною частиною вашого бізнесу.

Друк на спецодязі.

Як відомо, спецодяг – спеціальний робочий одяг, який виготовляється із спеціалізованих видів тканин, призначених для різних потреб виробництва.

Спецодяг широко використовується у виробництві, медицині, військовій промисловості та інших галузях. Цей одяг специфічний тим, що виготовляється з синтетичних тканин різного виду.

Специфіка цього одягу така, що виробляється спецодяг з таких видів тканини, як сумішні, синтетичні, тканини з різними видами "просочення" і додатковим покриттям.

Саме тому, при друку на таких тканинах, необхідно знати, які добавки треба використовувати, для того, щоб нанесення відповідало якості тканини..