(044) 206-32-35                  Зв'язок з нами                   Контакти           

       

Друк на текстилі

Ми пропонуємо вам шовко-трафаретний друк – це прямий друк фарбою на тканину.
Друк на текстилі

Друк на футболках

Футболки з яскравими та оригінальними малюнками можуть бути повсякденним одягом, яскравим рекламним матеріалом або гарним подарунком на будь-яке свято.
Друк на футболках

Друк на сумках

Сумки – невід’ємна частина повсякденного гардеробу. Корпоративні сумки, сувенірні сумки, пляжні та молодіжні сумки, дитячі рюкзаки та мішечки для взуття – ось неповний перелік продукції цього розділу.
Друк на сумках

ВАС ВІТАЄ КОМПАНІЯ ІМПРІНТ !

Компанія ІМПРІНТ – це команда професіоналів в таких видах рекламного друку, як шовкографія, термодрук, комп’ютерна вишивка, графічний друк на власному сучасному обладнанні. У своїй роботі ми використовуємо тільки передові технології та йдемо «в ногу» з сьогоденням.

Наша компанія має честь запропонувати Вам футболки, поло, реглани та інші текстильні вироби від світового лідера на ринку промо-продукції – торгівельної марки FRUIT of the LOOM та ТМ Russell.

Маючи власну виробничу базу з повним циклом виробництва від допечатної підготовки до «гарячого» взірця, ми пропонуємо якісно та в найстисліші терміни виконати замовлення від невеличких до масових, адже наше обладнання дозволяє надрукувати за робочу зміну до 3 000 одиниць продукції.